Kontakt z torre.pl (pon.-pt. 9-17)

PROSIMY O PRZECZYTANIE ORAZ AKCEPTACJĘ POLITYKI OCHRONY DANYCH TORRE POPRZEZ ZAZNACZENIE POWYŻSZEGO OKIENKA (CHECKBOXU)
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera. Prosimy sprawdzić konto email. Za chwilę otrzyma Pan/Pani link do potwierdzenia subskrypcji.

Anna Maciejowska


 

Anna Maciejowska - krakuska z urodzenia, od kilku lat mieszka w Warszawie. Absolwentka geografii oraz Studiów Blisko- i Dalekowschodnich UJ o dalekich podróżach marzyła od dziecka. Z zapartym tchem czytała o przygodach Tomka Wilmowskiego i oglądała co tydzień „Pieprz i Wanilię”. Kiedy miała 21 lat pojechała drogą lądową do Indii i wróciła po 3 miesiącach zauroczona totalnie indyjskimi krajobrazami, kuchnią i kulturą. Od tamtej pory odwiedziła Indie wielokrotnie i ciągle jej mało. Za każdym razem wraca zachwycona, z nową kolekcją zdjęć i przypraw. Pasjonatka fotografii uwiecznia zwłaszcza spotkanych na swojej drodze ludzi. Swoją miłość do podróży połączyła z pracą zawodową współorganizując i pilotując wyprawy m.in. do Indii i Nepalu i na Bliski Wschód (Turcja, Syria, Jordania, Liban). Cztery lata mieszkała i pracowała w Irlandii. Po powrocie zajęła się prowadzeniem informacyjnego portalu o Krakowie dla turystów zagranicznych: MyGuideKrakow.com. Na jednej z wypraw do Syrii poznała Magdę Urbańską, z którą po dwóch wspólnych wyjazdach do Indii i Nepalu i wielu latach znajomości skrzyżowała również ścieżki zawodowe rozpoczynając od września 2019 współpracę z Torre. :-)


Dla nas napisała program po barwnym Radżastanie, prowadzi facebook i instagram, obmyśla nowe sposoby promocji i jest na pierwszej linii telefonicznej w kontaktach z klientami.


Lubi gotowanie i serial Dark, pasjami czyta thrillery, a w wolnych chwilach opracowuje plan rodzinnej podróży kamperem przez Stany ze swoją córką Mają i mężem. :-)