Kontakt z torre.pl (pon.-pt. 9-17)

PROSIMY O PRZECZYTANIE ORAZ AKCEPTACJĘ POLITYKI OCHRONY DANYCH TORRE POPRZEZ ZAZNACZENIE POWYŻSZEGO OKIENKA (CHECKBOXU)
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera. Prosimy sprawdzić konto email. Za chwilę otrzyma Pan/Pani link do potwierdzenia subskrypcji.

Tomek Michniewicz

Tomek Michniewicz

Tomek Michniewicz - dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji. Autor czterech bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych. Autor programu “Inny świat” w telewizji TTV, audycji “W drogę” w Radiu Zet (a wcześniej “Reszty świata” w Jedynce i “Trójka Przekracza Granice” w Trójce).Laureat m.in. nagrody National Geographic „Traveler”, czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel oraz nagrody Osobowość Roku.
Z plecakiem przejechał 62 kraje, większość wielokrotnie. W podróży spędza często połowę roku. Podejmuje się trudnych i niebezpiecznych projektów reporterskich. Rozbił kongijsko-zambijski gang przemytników kości słoniowej, pracował z poszukiwaczami skarbów, opisywał fundamentalizm muzułmański w północnym Pakistanie,dokumentował operacje polskich sił specjalnych, metody szulerów i zawodowych oszustów kasyn w Las Vegas oraz praktyki czarnej magii w Afryce Centralnej. Przepłynął najtrudniejszą rzekę raftingową na świecie – Zambezi. Nurkował z żarłaczami białymi i żarłaczami tępogłowymi, eksplorował pieszo Deltę Okavango i park narodowy Mana Pools w Zimbabwe itd... Łapie węże, podchodzi dzikie słonie i nieustająco schodzi z utartego szlaku. Nurkuje, gra w paintball oraz uprawia wszystkie sporty drużynowe świata. Uff….

Dla Torre prowadzi wyprawy do jego ulubionego Imire w Zimbabwe

Więcej o Tomku przeczytacie na jego stronie: https://tomekmichniewicz.pl/